Jdi na obsah Jdi na menu
 


BĚH KOLEM DOMÁCÍHO VRCHU

2. 10. 2018

 

Výsledky 42. ročníku přespolního běhu 
KOLEM DOMÁCÍHO VRCHU
Pořadatel: LK Kraslice a DDM Kraslice  
Datum závodu:  22.9.2018    
         
Kategorie: Ml. předžáci: 2012 a mladší Délka trati 500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2012 Šlechta Matěj AK Sokolov 3:14
2 2012 Jodas Vítek TJ Sokol Kraslice 3:28
3 2012 Langhammerová Sofie TJ Sokol Kraslice 3:34
4 2012 Staňková Lilien TJ Horal Stříbrná 3:38
5 2012 Studeníková Štěpánka TJ Sokol Kraslice 4:25
6 2014 Krištůfek Vendelín Kraslice 4:27
7 2014 Kvasníková Lucie TJ Sokol Kraslice 4:32
8 2014 Vlčková Zuzana LK Kraslice 4:37
9 2014 Vetenglová Laura Dance Dante 5:23
10 2015 Neckářová Barunka TJ Sokol Kraslice 6:14
11 2015 Krajníková Barbora TJ Sokol Kraslice 6:31
         
Kategorie: Předžáci: 2008 - 2011 Délka trati 500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2008 Pouzar Jakub TJ Sokol Kraslice 2:32
2 2009 Račko Lukáš Ski klub Bublava  2:33
3 2008 Peteš Alexandr TJ Sokol Kraslice 2:40
4 2008 Vondruška Viktor AK Sokolov 2:41
5 2008 Hlavsa Albert TJ Horal Stříbrná 2:42
6 2009 Šlechta Jakub AK Sokolov 2:44
7 2009 Salač Jan Ski klub Bublava 2:51
8 2009 Kvasník Petr Kraslice 2:58
9 2009 KillingerLudvík AK Sokolov 3:00
10 2010 Kukačka Lukáš AK Sokolov 3:05
11 2008 Kukačka Matěj AK Sokolov 3:12
12 2011 Hadrava Jiří AK Sokolov 3:13
13 2008 Haller Tobiáš Kraslice 3:15
14 2010 Feri Dominik Kraslice 3:33
15 2011 Adelt Lubomír TJ Sokol Kraslice 3:33
16 2010 Guba Vojtěch AK Sokolov 3:34
17 2009 Mikač Martin AK Sokolov 3:35
18 2008 Žalud Daniel AK Sokolov 3:35
19 2010 Adamec Pavel AK Sokolov 3:37
20 2009 Zuber Tomáš AK Sokolov 3:38
21 2011 Krajník Vojtěch Ski klub Bublava 3:40
22 2008 Parihuzič Dušan AK Sokolov 3:42
23 2011 Vlček Michal LK Kraslice 3:50
         
Kategorie: Předžákyně: 2008 - 2011 Délka trati 500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2008 Slabá Eliška TJ Sokol Kraslice 2:33
2 2008 Hadravová Jana AK Sokolov 2:39
3 2010 Lédlová Kristýna TJ Sokol Kraslice 2:40
4 2008 Petrášová Julie AK Sokolov 2:46
5 2010 Mlika Laura AK Sokolov 2:48
6 2009 Hrbková Beáta AK Sokolov 2:49
7 2008 Habalová Laura Ski klub Bublava 2:55
8 2008 Vetenglová Adéla Tatran Kraslice 2:58
9 2009 Heroldová Laura AK Sokolov 2:59
10 2010 Suchá Timea AK Sokolov 3:12
11 2009 Zuberová Kateřina AK Sokolov 3:14
12 2010 Maxová Adéla AK Sokolov 3:15
13 2009 Jílková Kateřina AK Sokolov 3:16
14 2008 Karpjaková Barbora AK Sokolov 3:17
15 2011 Loskotová Veronika AK Sokolov 3:18
16 2010 Honzíková Agáta AK Sokolov 3:21
17 2008 Hrubá Julie Kraslice 3:38
18 2010 Capová Sára Kraslice 3:43
         
Kategorie: Mladší žáci: 2006 - 2007 Délka trati 1500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2006 Vyleta Jakub Kraslice 8:17
2 2007 Mucha Šimon TJ Sokol Kraslice 8:47
3 2007 Kuzebauch Otakar TJ Sokol Kraslice 8:55
4 2006 Staněk Jakub TJ Horal Stříbrná 9:27
5 2006 Krämling Martin AK Sokolov 9:31
6 2007 Hartl Adam Kraslice 12:35
         
Kategorie: Mladší žákyně: 2006 - 2007 Délka trati 1000 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2007 Fischer Nataly TJ Horal Stříbrná 5:41
2 2006 Tišerová Monika BSK Tatran Kraslice 5:45
3 2006 Vopičková Amélie BSK Tatran Kraslice 5:53
4 2007 Minaříková Karolína BSK Tatran Kraslice 5:59
5 2006 Turanská Štěpánka BSK Tatran Kraslice 6:01
6 2007 Janíková Eliška AK Sokolov 6:09
7 2007 Račková Alena Ski klub Bublava 6:15
8 2006 Petešová Bianka TJ Sokol Kraslice 6:32
9 2007 Majková Anežka AK Sokolov 6:55
10 2007 Mitterpachová Vendula AK Sokolov 7:39
11 2006 Pařilová Natálie TJ Sokol Kraslice 8:01
         
Kategorie: Starší žáci: 2004 - 2005 Délka trati 2000 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2004 Vican Robin TJ Sokol Kraslice 8:37
2 2005 Mucha Matěj TJ Sokol Kraslice 9:01
3 2004 Nguyen David TJ Sokol Kraslice 9:02
4 2004 Matušek Jakub TJ Sokol Kraslice 9:05
5 2005 Hoznour Richard TJ Sokol Kraslice 10:11
         
Kategorie: Starší žákyně: 2004 - 2005 Délka trati 1500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2004 Peršínová Lucie BSK Tatran Kraslice 8:58
2 2005 Pasztorová Tereza BSK Tatran Kraslice 11:08
         
Kategorie: Mladší dorostenci: 2002 - 2003 Délka trati 3000 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2003 Prokopec Martin Kraslice 11:47
         
Kategorie: Starší dorostenci: 2000 - 2001 Délka trati 4500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 2001 Štípek Petr Kome Klub Kraslice 11:23
         
Kategorie: Muži:  1984 - 1999 Délka trati 9000 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 1982 Hubený Josef AK Sokolov  37:26
2 1998 Vopička Jaroslav Kraslice  43:48
         
Kategorie: Muži veteráni:  1983 a starší Délka trati 4500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 1969 Tall Pavel Pivovar Moucha 17:04:00
2 1971 Hadrava Jiří AK Sokolov 18:29:00
3 1971 Vyleta Karel Kome klub Kraslice 19:40:00
4 1974 Studeník Jiří Kraslice 19:50:00
         
Kategorie: Ženy  1984 - 1999 Délka trati 4500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 1986 Kvasníková Ludmila Kraslice  35:56 
         
Kategorie: Ženy veteránky 1983 a starší Délka trati 4500 m  
Pořadí: Ročník: Příjmení a jméno Oddíl: Čas:
1 1976 Havettová Stanislava Kraslice  31:17
2 1974 Vildumetzová Stanislava Tatran Kraslice  35:55
         
Závod proběhl za pěkného podzimního počasí. Zúčastnilo se 86 závodníků.