BĚH KOLEM DOMÁCÍHO VRCHU se uskuteční 21. září 2019.

Prezentace závodníků od 8.00 do 9.30 hodin.

Závody do vrchu

15. 5. 2019

18. května 2019 se koná 41. ročník silniční časovky. Závod začíná ve 14:30 hod. Závodníci se však musí prezentovat již v čase mezi 12:15 až 13:30 hod. Propozice najdete v příspěvku po kliknutí na odkaz obrázku v jpeg.

Kraslická páka

13. 5. 2019

V pondělí 20. května se konal nultý ročník soutěže Kralická páka. Sešlo se více jak dvacet siláků a silaček, kteří poměřili své síly v přetlačované rukou. Soutěžící byli rozděleni do třech váhových kategorií a zvláště v nejtěžší kategorii byly k vidění velice zajímavé souboje. Medailí byly oceněni vždy nejlepší tři v dané kategorii.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce | Fotografie: Kraslická páka 2019 | Komentářů: 0

Čarodějnice 2019

29. 4. 2019

DDM Kraslice pořádal i letos tradiční pálení čarodějnic. Fotografie v  přiložené fotogalerii.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce | Fotografie: Čarodějnice 2019

Maškarní karneval 2019

3. 3. 2019

Na karneval dorazilo více jak sto masek a dálších stopadesát diváků. Všem děkujeme za účast i za další přízeň. Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce | Fotografie: Maškarní 2019 | Komentářů: 0

AKCE JARNÍ PRÁZDNINY 2019 - V ÚTERÝ NA VLEKU

4. 2. 2019

Lyžařská školička proběhla za krásného počasí a  velice dobré účasti zájemců. Doufáme, že i příští rok bude podobně příznivé počasí a budeme moci opět lyžovat na Krajce.

Celý příspěvek | Rubrika: Akce | Komentářů: 0

Zájezd do Krkonoš

14. 1. 2019

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout fotografie z letošního lyžařského zájezdu do Krkonoš. Počasí bylo letos opravdu krásné a lyžování výborné.

Vánoční turnaje

9. 1. 2019

Koncem prosince pořádal DDM Kraslice vánoční turnaje ve stolním tenisu a florbalu.