Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěch členů florbalových kroužků

8. 4. 2014

 

Velký úspěch našich florbalistů
Členové zájmových kroužků florbalu DDM Kraslice se zúčastnili ve dnech 22. a 23. 3. 2014 dvou velkých turnajů v Chodově a Kynšperku. Nezalekli se ani oddílů z větších měst kraje a získali celkem 3x stříbrné medaile.
 
Florbalový turnaj Chodov 22. 3. 2014
V kategorii mladších žáků se turnaje zúčastnilo 10 družstev z celého kraje. Ve skupině naši žáci podali vynikající výkon a celou skupinu vyhráli. Postupně se pak probojovali až do finále, kde však nestačili na domácí tým Chodova a skončili druzí.
 
V kategorii starších žáků bylo v turnaji 7 týmů. V základní skupině naši hráči jeden zápas vyhráli a druhý prohráli. Z druhého místa postoupili do semifinále, kde porazili favorita turnaje florbalisty Chebu. Ve finále však podlehli opět chodovským florbalistům a skončili jako mladší žáci na druhém místě.
 
Florbalový turnaj O pohár hejtmana Karlovarského kraje Kynšperk 23. 3. 2014
Sedmého ročníku turnaje, který zahájil sám hejtman Josef Novotný, se zúčastnilo 8 družstev. DDM Kraslice reprezentovaly 2 týmy. Tým Snipeři B obsadil nakonec sedmé místo a Snipeři A s jedinou dívkou v turnaji se probojoval až do finále. Napínavý finálový souboj mezi týmy Snipers A a Hurrican  A K. Vary skončil nerozhodně a o konečném 2. místu rozhodly až nájezdy.